Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Rozpis soutěže
Jč KP mužů 2014/2015
Jč KP mini 6+1
Krajské školní ligy
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.4. 17:00
AB110
Talent Plzeň "B" - Olomouc
25 : 20
28.3. 17:00
AB106
Náchod - Kopřivnice
28 : 30
9.11. 17:00
AB042
Talent Plzeň "B" - Bohunice
27 : 26
18.10. 18:00
AB027
Dvůr Králové - Náchod
20 : 22
2 liga muži JZČ
15.3. 10:45
AC092
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
22 : 22
8.3. 17:00
AC090
Chodov B - Sezimovo Ústí
24 : 25
6.12. 15:30
AC064
Milevsko - Chodov B
24 : 27
27.9. 15:30
AC009
Milevsko - Zruč n.S.
27 : 24
1.liga starší dorostenci
12.4. 13:00
AG110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 26
2.liga starší dorostenci Č
28.3. 14:00
AH106
Náchod - TJ Sokol Úvaly
26 : 26
15.3. 09:00
AH092
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Č.Budějovice
19 : 33
8.3. 15:00
AH090
Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí
35 : 12
18.10. 16:00
AH027
1.HK Dvůr Králové - Náchod
20 : 17
1.liga mladší dorostenci
12.4. 15:00
AJ110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
30 : 21
Český pohár mužů
30.10. 20:00
AM057
Libčice n. Vlt. - Náchod
28 : 15
Český pohár žen
15.10. 19:45
AN021
S.Vršovice - Baník Most
20 : 36
14.9. 16:30
AN015
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
20 : 26
Žákovská liga starších žáků
22.3. 17:00
AO180
Loko Louny - Strakonice
18 : 25
22.3. 16:00
AO179
Kutná Hora - V. Bystřice
37 : 19
22.3. 15:00
AO178
STM Olomouc - Loko Louny
24 : 16
22.3. 12:00
AO175
Kutná Hora - Loko Louny
25 : 15
22.3. 09:00
AO172
STM Olomouc - Kutná Hora
20 : 17
Žákovská liga starších žaček
1.3. 16:45
AP150
DHC Plzeň A - Slavia
22 : 16
1.3. 15:50
AP149
Karviná - Žeravice
23 : 22
1.3. 14:00
AP147
Slavia - Karviná
22 : 13
1.3. 13:05
AP146
Žeravice - Hodonín A
19 : 20
1.3. 12:10
AP145
Karviná - DHC Plzeň A
21 : 22
1.3. 10:20
AP143
DHC Plzeň A - Žeravice
27 : 18
1.liga ženy
10.5. 13:00
AR170
Most B - S.Vršovice
28 : 20
25.4. 17:00
AR161
Č.Budějovice - J.Hradec
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 6. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí B
34 : 22
video
online
Strakonice B - Milevsko B
36 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice B
6
5
1
0
189 : 136
11
2
Č.Budějovice B
6
4
1
1
168 : 135
9
3
Milevsko B
6
2
0
4
120 : 168
4
4
Sezimovo Ústí B
6
0
0
6
129 : 167
0
Tabulka střelců
Václav Živný
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
37
Tomáš Vaníček
Loko České Budějovice B
29
Michal Frk
ČZ HBC Strakonice 1921 B
27
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Tockstein
ČZ HBC Strakonice 1921 B
3
Milan Kouba
Loko České Budějovice B
3
Martin Hrachovec
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Ubl
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
6
Zbyněk Mladý
HC Milevsko B
6
Radek Zdráhal
HC Milevsko B
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.