Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladšího žactva 2014/2015
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Jč KP mini 6+1
Krajské školní ligy
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.4. 17:00
AB119
Náchod - Talent Plzeň "B"
21 : 31
21.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná B
29 : 22
1.3. 11:00
AB082
Bohunice - Dvůr Králové
19 : 24
6.12. 18:00
AB061
Strakonice - Jičín "B"
28 : 18
16.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bohunice
30 : 23
26.10. 13:30
AB031
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
32 : 22
25.10. 17:00
AB034
Náchod - Strakonice
26 : 28
28.9. 10:30
AB012
Náchod - Karviná B
30 : 21
2 liga muži JZČ
27.3. 20:00
AC101
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
33 : 21
7.3. 19:30
AC088
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
34 : 22
18.10. 15:00
AC029
S.Vršovice - Třeboň
36 : 33
2.liga starší dorostenci Č
18.4. 14:00
AH119
Náchod - D. Cerekev
31 : 26
21.3. 13:00
AH101
1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 14
1.liga mladší dorostenci
21.3. 15:00
AJ101
D.Králové - Karviná
31 : 44
6.12. 16:00
AJ061
Strakonice - Jičín
29 : 20
2.liga mladší dorostenci Č
18.4. 12:00
AK119
Náchod - Loko Louny
29 : 26
28.3. 12:00
AK106
Náchod - S.Vršovice
25 : 18
Český pohár mužů
19.11. 20:30
AM052
H.Brod - KP Brno
28 : 41
12.11. 19:00
AM051
Dvůr Králové - Dukla Praha
18 : 23
13.9. 16:30
AM031
H.Brod - Č.Budějovice
32 : 30
13.9. 10:00
AM033
Kolín - Libčice n. Vlt.
26 : 27
Český pohár žen
28.10. 16:30
AN024
DHK Pardubice - Zora Olomouc
15 : 37
Žákovská liga starších žáků
2.5. 14:55
AO278
Pardubice - Liberec A
15 : 32
2.5. 14:00
AO277
Kutná Hora - Kopřivnice A
15 : 22
2.5. 11:15
AO274
Kutná Hora - Pardubice
36 : 14
2.5. 10:20
AO273
Liberec A - F.-Místek A
21 : 29
2.5. 08:30
AO271
F.-Místek A - Kutná Hora
20 : 29
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR177
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 33
2.5. 18:00
AR163
J.Hradec - Slavia B
24 : 41
29.3. 17:00
AR144
H.Brod - S.Vršovice
28 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 9. kolo - výsledky
video
online
Milevsko A - Milevsko B
17.5. 08:00
video
online
Č.Budějovice - Strakonice
9 : 20
video
online
Milevsko A - Třeboň
7 : 20
video
online
Milevsko B - Strakonice
17.5. 10:15
video
online
Č.Budějovice - Třeboň
14 : 15
video
online
Milevsko A - Strakonice
1 : 22
video
online
Milevsko B - Třeboň
17.5. 12:30
video
online
Milevsko A - Č.Budějovice
8 : 22
video
online
Třeboň - Strakonice
12 : 15
video
online
Milevsko B - Č.Budějovice
17.5. 14:45
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
28
24
1
3
442 : 177
49
2
Strakonice
28
20
1
7
478 : 202
41
3
Č.Budějovice
28
15
0
13
354 : 297
30
4
Milevsko A
28
3
0
25
105 : 496
6
5
Milevsko B
16
1
0
15
56 : 263
2
Tabulka střelců
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
98
Štěpán Kalbáč
ČZ HBC Strakonice 1921
97
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
89
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Štěpán Kosák
ČZ HBC Strakonice 1921
19
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
10
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
12
Ondřej Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
10
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.