Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladšího žactva 2014/2015
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Jč KP mini 6+1
Krajské školní ligy
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
10.5. 18:00
AC132
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
19.4. 17:00
AC120
VŠ Plzeň - Třeboň
28 : 29
19.4. 15:00
AC115
Starý Plzenec - Zruč n.S.
30 : 18
29.3. 10:45
AC105
Sezimovo Ústí - Sokol Kobylisy
18 : 30
14.3. 18:30
AC096
Milevsko - Košutka
15 : 27
14.2. 18:00
AC069
Třeboň - Chodov B
33 : 21
19.10. 17:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
20 : 33
11.10. 15:30
AC020
Milevsko - S.Vršovice
15 : 29
27.9. 15:00
AC011
VŠ Plzeň - Chodov B
29 : 20
27.9. 13:00
AC007
Starý Plzenec - S.Vršovice
30 : 24
20.9. 17:00
AC004
Č.Budějovice - Milevsko
25 : 23
2.liga starší dorostenci Č
10.5. 13:00
AH130
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
25.4. 16:00
AH122
Třeboň - Náchod
25 : 21
29.3. 09:00
AH105
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921
14 : 44
7.3. 12:30
AH087
ČZ HBC Strakonice 1921 - Třeboň
46 : 9
14.2. 16:00
AH069
Třeboň - Chodov
22 : 30
19.10. 13:00
AH025
Chodov - ELP Jablonec
21 : 28
20.9. 15:00
AH004
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
39 : 23
Žákovská liga starších žáků
22.3. 17:00
AO180
Loko Louny - Strakonice
18 : 25
22.3. 16:00
AO179
Kutná Hora - V. Bystřice
37 : 19
22.3. 15:00
AO178
STM Olomouc - Loko Louny
24 : 16
22.3. 12:00
AO175
Kutná Hora - Loko Louny
25 : 15
22.3. 10:00
AO173
Loko Louny - V. Bystřice
29 : 24
Žákovská liga starších žaček
3.5. 14:55
AP288
J.Hradec - Hodonín A
18 : 19
3.5. 14:00
AP287
S.Vršovice - Bohunice
24 : 13
3.5. 12:10
AP285
Bohunice - Hodonín A
15 : 13
3.5. 11:15
AP284
S.Vršovice - J.Hradec
14 : 19
3.5. 09:25
AP282
J.Hradec - Bohunice
17 : 17
12.4. 17:00
AP210
Zlín B - Žeravice
20 : 15
12.4. 15:00
AP208
Háje - Zlín B
18 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 9. kolo - výsledky
video
online
Milevsko A - Milevsko B
17.5. 08:00
video
online
Č.Budějovice - Strakonice
9 : 20
video
online
Milevsko A - Třeboň
7 : 20
video
online
Milevsko B - Strakonice
17.5. 10:15
video
online
Č.Budějovice - Třeboň
14 : 15
video
online
Milevsko A - Strakonice
1 : 22
video
online
Milevsko B - Třeboň
17.5. 12:30
video
online
Milevsko A - Č.Budějovice
8 : 22
video
online
Třeboň - Strakonice
12 : 15
video
online
Milevsko B - Č.Budějovice
17.5. 14:45
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
28
24
1
3
442 : 177
49
2
Strakonice
28
20
1
7
478 : 202
41
3
Č.Budějovice
28
15
0
13
354 : 297
30
4
Milevsko A
28
3
0
25
105 : 496
6
5
Milevsko B
16
1
0
15
56 : 263
2
Tabulka střelců
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
98
Štěpán Kalbáč
ČZ HBC Strakonice 1921
97
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
89
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Štěpán Kosák
ČZ HBC Strakonice 1921
19
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
10
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
12
Ondřej Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
10
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.