Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladšího žactva 2014/2015
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Jč KP mini 6+1
Krajské školní ligy
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
21.3. 15:30
AC097
Milevsko - Starý Plzenec
8 : 42
27.9. 15:00
AC011
VŠ Plzeň - Chodov B
29 : 20
27.9. 13:00
AC007
Starý Plzenec - S.Vršovice
30 : 24
20.9. 17:00
AC004
Č.Budějovice - Milevsko
25 : 23
2.liga muži SVČ
1.3. 17:30
AD080
Praha 4 - HK Lovosice B
34 : 28
1.liga starší dorostenci
7.3. 14:00
AG085
Dukla - Jičín
35 : 26
2.liga starší dorostenci Č
20.9. 15:00
AH004
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
39 : 23
1.liga mladší dorostenci
7.3. 12:00
AJ085
Dukla - Jičín
43 : 19
Žákovská liga starších žáků
18.1. 13:30
AO047
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
18.1. 09:50
AO043
Uherské Hradiště - Strakonice
17 : 25
18.1. 08:00
AO041
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
2.liga ženy Č
25.4. 12:30
AS113
Strakonice - Astra
23 : 22
21.3. 17:30
AS096
Milevsko - TJ Sokol Bělá
24 : 36
9.11. 15:00
AS038
SVŠ Plzeň A - Astra
29 : 22
1.liga starší dorostenky
3.5. 17:00
AU044
Písek - DHK Baník Most
37 : 19
31.1. 15:30
AU003
Písek - Zlín
30 : 30
Liga starší dorostenky Č sk.B
16.11. 15:00
AUB023
Písek - Kobylisy
40 : 22
2.liga starší dorostenky Č
26.4. 12:30
AUE037
Házená J.Hradec - Astra Praha
38 : 21
Liga mladší dorostenky Č sk.B
16.11. 13:00
AVB023
Písek - Kobylisy
24 : 29
3.10. 17:00
AVB007
J.Hradec - Loko Č.Budějovice
26 : 22
28.9. 11:00
AVB005
DHK Slavoj Žirovnice - Kobylisy
22 : 23
2.liga mladší dorostenky Č
10.5. 15:30
AVE045
J.Hradec - Písek
29 : 19
10.5. 11:00
AVE047
DHK Slavoj Žirovnice - S.Vršovice
31 : 21
3.5. 15:00
AVE044
Písek - DHK Baník Most
27 : 42
26.4. 09:30
AVE037
J.Hradec - DHK Baník Most
29 : 33
8.3. 11:00
AVE022
DHK Slavoj Žirovnice - HC Plzeň
25 : 16
1.2. 14:00
AVE001
DHK Slavoj Žirovnice - J.Hradec
17 : 17
Jč KP starší žáci
19.4. 13:00
HC018
Sezimovo Ústí - Třeboň
17 : 24
11.4. 10:00
HC016
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
15 : 34
29.3. 12:30
HC013
Sezimovo Ústí - Strakonice
18 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 9. kolo - výsledky
video
online
Milevsko A - Milevsko B
17.5. 08:00
video
online
Č.Budějovice - Strakonice
9 : 20
video
online
Milevsko A - Třeboň
7 : 20
video
online
Milevsko B - Strakonice
17.5. 10:15
video
online
Č.Budějovice - Třeboň
14 : 15
video
online
Milevsko A - Strakonice
1 : 22
video
online
Milevsko B - Třeboň
17.5. 12:30
video
online
Milevsko A - Č.Budějovice
8 : 22
video
online
Třeboň - Strakonice
12 : 15
video
online
Milevsko B - Č.Budějovice
17.5. 14:45
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
28
24
1
3
442 : 177
49
2
Strakonice
28
20
1
7
478 : 202
41
3
Č.Budějovice
28
15
0
13
354 : 297
30
4
Milevsko A
28
3
0
25
105 : 496
6
5
Milevsko B
16
1
0
15
56 : 263
2
Tabulka střelců
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
98
Štěpán Kalbáč
ČZ HBC Strakonice 1921
97
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
89
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Štěpán Kosák
ČZ HBC Strakonice 1921
19
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
10
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
12
Ondřej Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
10
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.