Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladšího žactva 2014/2015
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Jč KP mini 6+1
Krajské školní ligy
Arnošt Kramoliš
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 16:30
AE126
Sokol II.Prostějov - Brno B
37 : 34
11.4. 17:00
AE113
Sokol II.Prostějov - Juliánov
34 : 23
16.11. 10:30
AE043
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice B
31 : 23
27.9. 16:00
AE008
Napajedla - Sokol II.Prostějov
36 : 30
2.liga muži SM
19.4. 13:00
AF115
Hranice B - Hlučín
31 : 24
21.3. 14:00
AF100
MHK Karviná - Zubří B
19 : 23
15.3. 13:00
AF091
Hranice B - Vsetín
30 : 27
19.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Ostrava
22 : 29
5.10. 17:30
AF014
Vsetín - Zubří B
30 : 29
28.9. 16:00
AF008
Šumperk - MHK Karviná
29 : 26
21.9. 17:00
AF001
Zubří B - Hranice B
36 : 20
1.liga starší dorostenci
21.9. 15:00
AG001
Zubří - Jičín
31 : 19
2.liga starší dorostenci M
9.5. 10:30
AI128
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
26.4. 15:00
AI122
Zlín - HK Ivančice
33 : 23
25.4. 12:30
AI126
Sokol II.Prostějov - Přerov
25 : 30
11.4. 15:00
AI113
Sokol II.Prostějov - Vsetín
40 : 28
29.3. 13:00
AI108
Zlín - Polanka
29 : 29
7.3. 15:45
AI088
Přerov - Olomouc
22 : 28
15.2. 09:30
AI069
Zlín - Vsetín
42 : 27
23.11. 12:00
AI054
Zlín - Olomouc
30 : 20
5.10. 15:30
AI014
Vsetín - HK Ivančice
35 : 29
27.9. 14:00
AI008
Slavia Fatra Napajedla - Sokol II.Prostějov
23 : 30
1.liga mladší dorostenci
26.4. 17:00
AJ122
Zlín - Zubří
29 : 34
29.3. 15:00
AJ108
Zlín - Talent Plzeň
34 : 22
15.2. 13:30
AJ069
Zlín - HK Lovosice
27 : 29
23.11. 14:00
AJ054
Zlín - Frýdek-Místek
38 : 31
21.9. 13:00
AJ001
Zubří - Jičín
30 : 22
2.liga mladší dorostenci M
25.4. 14:30
AL126
Sokol II.Prostějov - KP Brno
32 : 27
11.4. 13:00
AL113
Sokol II.Prostějov - Sokol Juliánov
33 : 38
9.11. 10:45
AL040
TJ Sokol Luhačovice - HK Ivančice
23 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 9. kolo - výsledky
video
online
Milevsko A - Milevsko B
17.5. 08:00
video
online
Č.Budějovice - Strakonice
9 : 20
video
online
Milevsko A - Třeboň
7 : 20
video
online
Milevsko B - Strakonice
17.5. 10:15
video
online
Č.Budějovice - Třeboň
14 : 15
video
online
Milevsko A - Strakonice
1 : 22
video
online
Milevsko B - Třeboň
17.5. 12:30
video
online
Milevsko A - Č.Budějovice
8 : 22
video
online
Třeboň - Strakonice
12 : 15
video
online
Milevsko B - Č.Budějovice
17.5. 14:45
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
28
24
1
3
442 : 177
49
2
Strakonice
28
20
1
7
478 : 202
41
3
Č.Budějovice
28
15
0
13
354 : 297
30
4
Milevsko A
28
3
0
25
105 : 496
6
5
Milevsko B
16
1
0
15
56 : 263
2
Tabulka střelců
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
98
Štěpán Kalbáč
ČZ HBC Strakonice 1921
97
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
89
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Štěpán Kosák
ČZ HBC Strakonice 1921
19
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
10
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
12
Ondřej Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
10
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.