Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Rozpis soutěže
Jč KP starších žáků 2014/2015
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Jč KP mini 6+1
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Denis Bureš
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Filip Lukeš
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Filip Bílý
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4 - 0 - 0 - 2
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Ponížil
Loko Č.Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Kukačka
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Bobočka
Loko Č.Budějovice
8 - 0 - 0 - 4
Jan Leština
Loko Č.Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Podsclan
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Jan Drašnar
ČZ HBC Strakonice 1921
8 - 0 - 0 - 4
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
8 - 0 - 0 - 4
Jiří Uhlíř
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Luboš Mráz
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Kořínek
Loko Č.Budějovice
8 - 0 - 0 - 4
Marek Hanzal
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Martin Kuchyňka
Loko Č.Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Matěj Harant
ČZ HBC Strakonice 1921
6 - 0 - 0 - 3
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Milan Hamerník
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Miloš Kortan
Sp. MAS Sezimovo Ústí
14 - 0 - 0 - 7
Ondřej Sýkora
Loko Č.Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Havel
Sp. MAS Sezimovo Ústí
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Kettner
Loko Č.Budějovice
14 - 0 - 1 - 7
Petr Štěpánek
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Petr Brůček
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Přemysl Zděnovec
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Radek Vaněček
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Samuel Miklas
ČZ HBC Strakonice 1921
6 - 0 - 0 - 3
Šimon Ticháček
TJ Jiskra Třeboň
8 - 0 - 0 - 4
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Předchozí kola
jaro 2015 - 12. kolo - výsledky
video
online
Strakonice - Sezimovo Ústí
28 : 18
video
online
Třeboň - Č.Budějovice
19 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
12
12
0
0
413 : 247
24
2
Č.Budějovice
12
8
0
4
383 : 299
16
3
Sezimovo Ústí
12
2
0
10
200 : 332
4
4
Třeboň
12
2
0
10
204 : 322
4
Tabulka střelců
Lukáš Kořínek
Loko Č.Budějovice
123
Filip Bílý
Sp. MAS Sezimovo Ústí
86
Ondřej Sýkora
Loko Č.Budějovice
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Bílý
Sp. MAS Sezimovo Ústí
11
Miloš Kortan
Sp. MAS Sezimovo Ústí
6
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloš Kortan
Sp. MAS Sezimovo Ústí
14
Ondřej Kettner
Loko Č.Budějovice
14
Šimon Ticháček
TJ Jiskra Třeboň
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.