Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladšího žactva 2014/2015
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Jč KP mini 6+1
Krajské školní ligy
René Blahuš
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.8.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
3.5. 14:00
AP295
Otrokovice - Karviná
25 : 11
3.5. 11:30
AP293
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
3.5. 09:00
AP291
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
12.4. 16:00
AP229
Otrokovice - Ivančice
13 : 27
12.4. 14:00
AP227
Hodonín A - Otrokovice
15 : 23
12.4. 12:00
AP225
Otrokovice - SKH Velká n.V.
17 : 17
12.4. 09:00
AP222
Havl. Brod A - Otrokovice
21 : 21
22.3. 15:20
AP169
Otrokovice - Žeravice
17 : 13
22.3. 13:30
AP167
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
22.3. 11:40
AP165
Otrokovice - Bohunice
13 : 11
22.3. 08:55
AP162
Zlín A - Otrokovice
26 : 11
28.2. 17:00
AP140
DHK B Most - Otrokovice
15 : 19
28.2. 14:00
AP137
Otrokovice - S.Vršovice
24 : 23
28.2. 11:00
AP134
Otrokovice - Písek
18 : 22
28.2. 08:00
AP131
Zlín B - Otrokovice
13 : 14
8.2. 14:00
AP055
Slavia - Otrokovice
16 : 20
8.2. 11:30
AP053
Otrokovice - Žirovnice
14 : 19
8.2. 09:55
AP052
Otrokovice - Háje
16 : 19
18.1. 17:00
AP050
DHC Plzeň A - Otrokovice
19 : 15
18.1. 14:00
AP047
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 15
18.1. 11:00
AP044
Otrokovice - J.Hradec
16 : 17
18.1. 08:00
AP041
Veselí n.M. - Otrokovice
19 : 13
ZL starší žačky
7.6. 10:30
ZE112
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
4.6. 17:00
ZE103
Otrokovice - ZŠ Holečkova
18 : 10
10.5. 16:45
ZE094
Zlín B - Otrokovice
25 : 26
26.4. 15:00
ZE085
L.Zubří - Otrokovice
22 : 16
18.4. 12:00
ZE080
Otrokovice - Velká Bystřice
20 : 18
15.4. 15:30
ZE076
Zlín C - Otrokovice
19 : 22
7.4. 17:30
ZE069
Otrokovice - Kunovice
25 : 17
22.11. 10:30
ZE064
Otrokovice - Zlín C
21 : 15
Další
Předchozí kola
jaro 2015 - 9. kolo - výsledky
video
online
Milevsko A - Milevsko B
17.5. 08:00
video
online
Č.Budějovice - Strakonice
9 : 20
video
online
Milevsko A - Třeboň
7 : 20
video
online
Milevsko B - Strakonice
17.5. 10:15
video
online
Č.Budějovice - Třeboň
14 : 15
video
online
Milevsko A - Strakonice
1 : 22
video
online
Milevsko B - Třeboň
17.5. 12:30
video
online
Milevsko A - Č.Budějovice
8 : 22
video
online
Třeboň - Strakonice
12 : 15
video
online
Milevsko B - Č.Budějovice
17.5. 14:45
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
28
24
1
3
442 : 177
49
2
Strakonice
28
20
1
7
478 : 202
41
3
Č.Budějovice
28
15
0
13
354 : 297
30
4
Milevsko A
28
3
0
25
105 : 496
6
5
Milevsko B
16
1
0
15
56 : 263
2
Tabulka střelců
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
98
Štěpán Kalbáč
ČZ HBC Strakonice 1921
97
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
89
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Štěpán Kosák
ČZ HBC Strakonice 1921
19
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
10
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
12
Ondřej Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
10
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.